Srovnání bankovních půjček
Půjčky od bank jsou vlastně nejstarším druhem půjček. Banky totiž půjčovaly od prvopočátku svého založení. Půjčit si můžete jak malé částky na splacení toho nejdůležitějšího, tak také obrovské na koupi například nového domu s vybavením apod. Bankovní půjčky poskytují například Česká spořitelna, ČSOB, GE Money bank nebo Air bank. Z těchto čtyř jsme si pro vás vybrali dvě banky, které tyto službu poskytují a u které si o bankovní půjčku můžete zažádat.

Bankovní půjčky od České spořitelny

U České spořitelny naleznete hned několik druhů půjček a úvěrů a také nějaké hypotéky. My se ale zaměříme zejména na ty půjčky, protože ty jsou pro nás v tuto chvíli nejdůležitější. Česká spořitelna nabízí ke sjednání klasickou půjčku, nebo spotřebitelský úvěr, nebo úvěr od buřinky. Půjčka je nabízena do výše 600 000 korun, takže se jedná o už poměrně vysokou částku. Je samozřejmé, že tuto částku nebudete mít splacenou během jednoho týdne. Na splacení vám proto Česká spořitelna dává lhůtu až do sedmi let.Spotřebitelský úvěr je naproti tomu vyplácet taktéž do výše 600 000 Kč, ale na dobu až deseti let. Máte tak delší dobu splácení, což znamená i nižší splátky. Poslední výše zmiňovaný, Úvěr od buřinky, vám bude nabídnut až do 800 000 korun. Tato částka je již opravdu velice vysoká a proto i doba splácení je tomu přizpůsobená, a to na několik dlouhých let.

Bankovní půjčky od ČSOB

Druhý bankovní gigant na českém trhu, ČSOB, taktéž nabízí několik druhů půjček, a to flexibilní půjčky, půjčky na cokoliv a půjčky na lepší bydlení. Je toho samozřejmě mnohem více, ale pro srovnání s Českou spořitelnou budou tyto produkty dostačující. Flexibilní půjčka má tento název odvozen z toho, že se vám maximálně přizpůsobí. Můžete si jak snížit, tak i zvýšit měsíční splátky během splácení, můžete si odložit měsíční splátky až o celé tři měsíce, můžete předčasně splatit, nebo můžete celou půjčku do 30 dnů vrátit.

Půjčka na cokoliv je opět podle názvu hned rozpoznatelná, že bude schvalována bez udání účelu, k čemu ji budete používat. Můžete si tak půjčit 600 000 Kč, a to na dobu až sedmi let. Tato nabídka je tedy velice podobná nabídkám České spořitelny. Poslední, Půjčky na lepší bydlení, jsou, jak je již z názvu patrné, poskytovány zejména na zlepšení vašeho současného bydlení. Opět si můžete půjčit až 600 000 korun, na 12 let, což je více, než nabízela Česká spořitelna, a to vše bez zajištění nemovitosti. Nejedná se totiž o druh hypotéky, nýbrž o půjčku!


Reklama:


Faktoring v Ostravě

Výhodná nabídka faktoringu. Problémy s penězi vyřešíme za vás!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!