Použití grafické klávesnice
Kromě standardního běžného způsobu přihlašování, kdy prostě vyplníme údaje pomocí klasické klávesnice, můžeme u internetového bankovnictví Servis24 využít také možnosti zadat tyto údaje přes grafickou klávesnici. Grafickou klávesnici otevřeme kliknutím na odkaz Klávesnice v přihlašovacím formuláři a jednotlivé znaky pak zadáváme kliknutím na konkrétní znaky na této virtuální klávesnici. Tuto klávesnici můžeme použít také při změně našeho přihlašovacího hesla, naopak u zadávání PIN kódu k čipové kartě ji použít nelze.

Co dělat v případě problému s přihlášením na Servis 24 osobní účet?

Pokud se nám nedaří přihlásit, nejdříve se ujistíme, jestli náhodou nemáme omylem zapnutou funkci Caps Lock nebo vypnutou funkci Num Lock. Zkontrolujeme si také, jestli máme zapnutou klávesnici pro zadávání českých znaků. Někdy se ale může stát, zvláště když používáme různá hesla na různé účty, že svoje přihlašovací heslo na osobní účet Servis24 prostě zapomeneme. Co můžeme v takové situaci dělat? Svoje heslo si můžeme změnit sami a to přímo na internetových stránkách Servis24.cz. Při změně tohoto hesla si nejdříve nachystáme svoje klientské číslo a bezpečnostní kód. Pak klikneme na odkaz Zapomenuté/zablokované heslo a dostaneme se na obrazovku pro zadání klientského čísla a bezpečnostního kódu. Do formuláře zapíšeme naše klientské číslo a vyplníme požadované části bezpečnostního kódu. Klikneme na tlačítko Přihlásit a pokud jsme zadali správné údaje, dostaneme se na další obrazovku, ve které vyplníme kontrolní kód, který jsme právě dostali smskou na náš mobilní telefon. Po vyplnění tohoto kódu klikneme na tlačítko Odeslat a dalším krokem, který musíme udělat je vyplnit naše heslo pro Telebanking. Vyplníme toto heslo, klikneme na tlačítko Odeslat a jsme na další obrazovce, kde už si můžeme nastavit naše nové přihlašovací heslo. Vyplníme dvakrát toto nové heslo a klikneme na tlačítko Nastavit heslo. Tím je změna hesla hotová a můžeme služby internetového bankovnictví Servis24 internetbanking znovu začít využívat.Jaké si zvolit heslo pro přihlášení na osobní účet Servis 24?

Heslo, které budeme používat pro přihlašování na osobní účet Servis24 musí splňovat určité požadované parametry. Jeho délka musí být minimálně osm znaků a maximálně 30 znaků. Použít do něj můžeme pouze písmenka bez diakritiky, čísla a některé další znaky. Mezery v něm být nemohou. Každé heslo musí vždy obsahovat alespoň dvě písmena a alespoň dvě číslice. Při jeho zadávání musíme myslet také na rozlišování malých a velkých písmen. Pokud budeme chtít časem svoje heslo pro přihlášení na osobní účet Servis24.cz změnit, můžeme to kdykoliv provést pod odkazem Změna hesla. Při výběru našeho hesla bychom měli vybrat takové, abychom si ho dokázali snadno zapamatovat, ale zároveň takové, aby na něj nikdo jiný nepřišel. Ideální je pak kombinace malých a velkých písmen s čísly, případně dalšími povolenými znaky. Naopak není nutné mít zbytečně dlouhé heslo, dostatečně bezpečné heslo může mít i osm znaků, což je požadované minimum.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací České spořitelny a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Faktoring v Ostravě

Výhodná nabídka faktoringu. Problémy s penězi vyřešíme za vás!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!